Skip to content
Türkçe

SSS

Ürünlerimiz, siparişler, gönderiler ve ödemelerle ilgili en çok merak edilenler.
Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size kargo takip için gerekli bilgileri içeren bir mail gönderiyoruz. Kargoya teslim süresi çerçevesiz siparişleriniz için ortalama 2 iş günü, çerçeveli siparişleriniz için ise ortalama 4 iş günüdür.

Ne tür sanat eserlerinde uzmanlaşıyorsunuz?

Özgün ve ilham verici tasarımlarda uzmanız. Tüm tasarımlarımız benzersizdir ve mekanınıza bir yaratıcılık dokunuşu katması için her birinin üzerinde özenle çalışılmıştır.

Baskılar için hangi boyutları sunuyorsunuz?

Baskılarımız ihtiyaçlarınıza uyacak birçok endüstri standardı boyutlarda mevcuttur: 21x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm ve 50x70 cm.

Baskılar için hangi çerçeve seçenekleri mevcut?

Baskınızı çerçevesiz olarak sipariş edebilir veya dekorunuza en iyi şekilde uyum sağlayacak siyah, beyaz ve doğal ahşap içeren çerçeve seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.

Kalıcı olmasını sağlamak için baskımın bakımını nasıl yapmalıyım?

Baskınızın kalitesini korumak için doğrudan güneş ışığı alan veya yüksek nem oranına sahip alanlara yerleştirmekten kaçının. Temizlerken yumuşak, kuru bir bezle hafifçe tozunu alabilirsiniz.

İade politikanız nedir?

Zarar görmemiş olması kaydıyla satın aldığınız bütün ürünler için 14 gün içinde bir iade talebi oluşturabilirsiniz. Özel baskıların iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için iade politikamıza göz atabilirsiniz.

Baskılar nasıl paketleniyor ve kargolanıyor?

Çerçevesiz baskılarımız siyah silindir kutularda özenle paketlenerek 2-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Çerçeveli siparişleriniz ise ortalama 3-5 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Ek işlem gerektiren toplu siparişlerin kargoya teslimi ise 5-7 iş günü sürebilmektedir.

Türkiye dışından sipariş verebilir miyim?

Evet! Ama maalesef buradan değil, şuradan: etsy.com/illustroworks